Koordinatorji
Naši koordinatorji 2014

Koordinatorji

Koordinatorji so pomemben vezni člen med predsedstvom in člani omrežja, saj skrbijo za redno izmenjavo informacij in predsedstvu posredujejo predloge posameznih občin. Poleg tega koordinatorji članskim občinam svetujejo v njihovem materinem jeziku, jim nudijo podporo pri izvajanju projektov in skrbijo za kontakt z drugimi občinami v alpskem prostoru.

Vida CerneSlovenija

Vida Černe, Občina Kranjska Gora 
Kolodvorska 1a, 4280 Kranjska Gora, Slovenija
Tel. +386 4 580 98 12, Fax +386 4 580 98 24
slovenija@povezanostvalpah.org

 

Katharina KlingNemčija

Katharina Gasteiger, Sekretariat "Povezanost v Alpah"
Feldwieser Str. 27, 83236 Übersee am Chiemsee, Nemčija
Tel. + 49 8642 6531

 

Elke KlienNemčija

Elke Klien
Kutzenau 14, 6841 Mäder, Avstrija
Tel. +43 664 400 64 34

 

Gabriele GreussnigAvstrija in Liechtenstein

Gabriele Greussing
Kutzenau 14, 6841 Mäder, Avstrija
Tel. +43 664 113 15 90, Fax +43 5523 52860 20 
liechtenstein@alpenallianz.org

 

Peter PlaimerAvstrija

Peter Plaimer, Verein Regionalentwicklung Südkärnten
Klagenfurter Strasse 10, 9100 Völkermarkt/Velikovec, Avstrija
Tel. +43 5 90904 583, Fax +43 4232 2227 582
peter.plaimer@lag-uk.at

 

Katrin LöningAvstrija

Katrin Löning, Österreichisches Ökologie-Institut
Kirchstrasse 9/2, 6900 Bregenz, Avstrija
Tel. +43 5574 520 85 15, Fax +43 5574 520 854
loening@ecology.at

 

Peter NiedererŠvica

Peter Niederer, Schweizerische Arbeitsgemeinschaft für die Berggebiete SAB
Seilerstr. 4, Postfach 7836, 3001 Bern, Švica
Tel. +41 31 382 10 10,  Fax +41 31 382 10 16 
schweiz@alpenallianz.org

 

Emilio VettoriZgornje Poadižje in Trentino

Emilio Vettori, Ökoinstitut Südtirol - Alto Adige
Talfergasse 2 / Via Talvera, 2, 39100 Bozen / Bolzano, Italija
Tel. +39 0471 980048, Fax +39 471971906 

 

Francesco PastorelliItalija

Francesco Pastorelli, CIPRA Italia
Via Pastrengo 13, 10128 Torino, Italija
Tel. +39 011 54 86 26, Fax +39 011 50 31 55
italia@alleanzalpi.org

 

Antonio ZambonItalija

Antonio Zambon
Via Anzolet 8, 33070 Budoia, Italija
Tel. +39 0434 653243
antonio.zambon@tin.it

 

Julika JaroschFrancija

Julika Jarosch, CIPRA France
5, place Bir Hakeim, 38 000 Grenoble, Francija
Tel./Fax +33 476 42 87 06
france@alliancealpes.org